minghungmachinery@gmail.com   ▏ +86-18769900191 / +86-15589105786
soyma makinesi ve kontrplak makinesi
You are here: Home » News » Plywood Making Process » soyma makinesi ve kontrplak makinesi

soyma makinesi ve kontrplak makinesi

Views: 2     Author: SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO.,LTD     Publish Time: 2021-07-10      Origin: www.plywoodmachineline.com

soyma makinesi ve kontrplak makinesi

anahtar kelimeler: #kontrplakmakinesi #ağaçsoymamakinesi #plywoodmachine #peelingmachine #kerestemakinesi


Merhaba arkadaşlar,

Ben Lucinda. 

Sürekli ve sürekli bir genişleme yoluyla kaliteli kaplama makinesi ve kontrplak makinesinin Çin profesyonel üreticisiyiz, fabrikamız şimdi Çin'de kontrplak makinesi tedarik ederek liderlik konumuna ulaştı. Türkiye'ye birçok makine ihraç ettik.


Ağaç işleme makinelerimiz şunları içerir: ahşap kabuk soyucu, kaplama soyma makinesi, kaplama presli kurutucu ve rulo kurutucuya sahip kaplama kurutma makinesi, tutkal yayıcı, çekirdek besteci, hidrolik soğuk pres makinesi, hidrolik sıcak pres makinesi, melamin sıcak pres, kontrplak kenar kesme testeresi / dd testere, zımpara makinesi, kaldırma tezgahı, bıçak öğütücü.

Tüm ahşap işleme makinesi hattını üretiyoruz, özel tasarım ekibimiz var, mühendisimiz makinemizi sürekli olarak geliştiriyor, şimdiye kadar makinemiz gelişmiş ve olgun teknolojiye sahip; ve profesyonel satış ekibimiz ve satış sonrası ekibimiz var, size başkalarına daha iyi hizmet sunmayı deneyin.


Bu makale, kontrplak veya ahşap kaplama üretimine başlamak istiyorsanız, size çok yardımcı olacak her bir kontrplak makinesinin detaylarını anlatacaktır.


  1.  ağaç soyma makinesi /veneer peeling machinetutkal makinesikontrplak sıcak pres


Ayrıca ahşap kaplama dilimleme makinesi, kaplama soyma torna tezgahı, kaplama kesme makinesi, milsiz kaplama soyma makinesi, ahşap kaplama yapma makinesi, kontrplak için kaplama soyma makinesi, çekirdek kaplama soyma torna makinesi, kaplama kontrplak yapma makinesi, ahşap kaplama torna, ahşap soyma makinesi olarak da adlandırılabilir. kontrplak, kaplama soyucu, kaplama kontrplak üretim hattı yapmak için.

Ahşap kaplama soyma makinesinin işlevi nedir? Aslında karmaşık değil, kaplama makinesi: ahşabı motorların tahriki altında ince katmanlar veya ahşap kaplama yığınları halinde işleyin. Verileri cnc ekrana göre ayarlayın, 0,5-4,0 mm kalınlığında, istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ve kaplama genişliği de ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir.

Kaplama soyma torna tezgahı genel olarak 4feet/5feet ve 8feet/9feet'e sahiptir, Maksimum çap 550mm, 600mm olabilir, maksimum hız 60m/dk, 80m/dk, 120m/dk olabilir ve özel boyutunuz varsa lütfen endişelenmeyin , ihtiyaçlarınıza göre kaplama makinesi üreteceğiz.


2. kaplama kurutma makinesi /veneer dryer machine

veneer mesh dryer machineMINGHUNG wire veneer dryerkaplama kurutucu

Ayrıca kaplama kurutma makinesi, kaplama kurutma makinesi, ahşap kaplama kurutma makinesi, ahşap kaplama kurutma makinesi, yüz kaplama kurutma makinesi, kaplama rulo kurutma makinesi, kaplama rulo kurutma makinesi, rulo kaplama kurutma makinesi, kontrplak çekirdek kaplama rulo kurutma makinesi, kontrplak çekirdek kaplama rulo kurutma makinesi, sıcak olarak da adlandırılır pres kurutma makinesi, kaplama sıcak pres kurutma makinesi, çekirdek kaplama kurutma makinesi, çekirdek kaplama kurutma makinesi, kaplama pres kurutma makinesi.

Temel olarak işlevi şudur: kontrplak yapmak için ahşap kaplamanın bol nemini/nemini giderin, genel olarak, ahşap kaplama nemi büyüktür, farklı ahşap farklıdır, bazıları %50 nem, bazıları %30-40 nem olabilir, çok ıslak kontrplak yapmak için, bu nedenle, insanlar genellikle ahşap kaplamayı kurutmak için kaplama kurutucusu kullanır, nemini azaltır. Kuruduktan sonra, son nem yaklaşık ±%10 olacaktır ve bu, kontrplak yapmak için uygundur.

Kaplama kurutma makinesinin üç türü vardır, kaplama presli kurutucu, kaplama silindirli kurutucu, yüz kaplamalı örgülü kurutucu, kurutma etkileri iyidir, ancak kendi karakterleri ve avantajları vardır. Örneğin, kaplama presli kurutma makinesi fiyatı uygundur ve birkaç odayı kapsar, kaplama rulolu kurutma makinesi ve yüz kaplama örgülü kurutucu, üretim kapasitenize göre farklı uzunluk ve katlar olabilir. Bu yüzden genellikle kendi koşullarınıza göre en uygun kaplama kurutma makinesini sunuyoruz.


3. tutkal yayıcı /glue machine

tutkal makinesi

Tutkal yayma makinesinin işlevi şudur: ahşap kaplama üzerine yapıştırıcı kaplamak, ardından kontrplak yapmak. Tutkal yayma makinesi 4 fit ve 8 fit'e sahiptir, tek taraflı ve çift taraflıdır, genellikle doğrudan çift taraflı tutkal yayıcı satın almanızı tavsiye ederiz, bu iş verimliliğini artırmanıza yardımcı olur ve çalışması çalışanlarınız için çok kolaydır.4. soğuk pres makinesi /plywood cold press

soğuk pres makinesi

Ayrıca kontrplak soğuk pres makinesi, soğuk pres makinesi, kontrplak hidrolik soğuk pres makinesi, hidrolik soğuk pres makinesi, otomatik soğuk pres makinesi, ahşap soğuk pres makinesi, laminat makinesi soğuk pres, hidrolik soğuk pres, soğuk hidrolik pres, soğuk pres makineleri olarak da adlandırılabilir. çalışma, soğuk pres kontrplak, laminat pres makinesi soğuk pres, kontrplak için soğuk pres, soğuk pres ahşap işleri.

Soğuk pres, yukarıdan aşağıya doğru hangi silindir presini ve aşağıdan yukarıya doğru olan silindir presini aşağı-soğuk presine sahiptir, basınç 500t popülerdir, ayrıca koşullarınıza göre üretebilir.

Soğuk presin yapısı çok basittir, esas olarak pres makinesi çerçevesi, silindir, hidrolik istasyondan oluşur, maksimum açıklığı 1800 mm'dir.

Soğuk pres makinesinin çalışması da çok kolaydır, kontrplak soğuk pres içine konur, başlat düğmesine basıldığında, soğuk pres otomatik olarak kapanır ve kontrplak preslenir.5. sıcak pres makinesi /hot press machine

sıcak pres makinesi

Kontrplak sıcak presin işlevi şudur: kontrplağı tek bir bütün haline getirmek için basın. Sıcak presin yapısı pres makinesi çerçevesinden oluşur, çok kalın ve iyi uluslararası standart çelik kullanır; büyük torna tezgahı, yüksek sertlik ve yüzey pürüzsüzlüğü ile işlenen sıcak plakalar, kontrplağa iyi kalitede basıldığından emin olun; pas önleyici silindirlerle, sıcak pres makinemizin güçlü ve kaliteli olduğundan emin olun.

Sıcak pres makinesi farklı basınç ve zemin/gün ışığı olabilir, örneğin, basınç 400t, 500t, 600t, 800t, 1000t, 1200t, 1500t, 2000t olabilir, genellikle ortak kontrplak presleme, 500t veya 600t sıcak pres iyi ve yeterlidir, Kontrplak üzerine melamin veya yüz kaplaması lamine etmeniz gerekiyorsa, 800t basınç daha iyi bir seçimdir, pres istiyorsanız melamininizin dokusu ve kabartması vardır, o zaman basıncın daha büyük olması gerekir. Katmanlar 8 katman 10 katman 12 katman 15 katman 20 katman 25 katman olabilir.6. kontrplak kesme makinası /plywood saw machine

kontrplak kesme makinası

kontrplak kesme makinesi, ayrıca kontrplak testere makinesi olarak da adlandırılır, işlevi kontrplak kenarlarını otomatik olarak kesmek veya kırpmaktır, böylece tüm kontrplak kenarları aynı olacaktır.


Tüm kontrplak makinesi tek tip değil, size kendi ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre en uygun makineyi sunacağız, bu sizin için daha iyi olacaktır ve her müşterimize kaliteli kontrplak makinesi sunmakta ısrar ediyoruz, işlerinin daha iyi olmasına yardımcı oluyoruz ve çok değer yaratır.


Fabrikamız, her müşterimize samimi davranmak için ısrar ediyor, onlara işlerinin daha iyi gelişmesine yardımcı olabilecek uygun ve güçlü kontrplak makinesi sunuyor.

Fabrikanızın kontrplak makinesine ve soyma makinesine ihtiyacı varsa, bize hoş geldiniz, referansınız için size makine çalışma videoları, makine detaylarını sunacağız.

Hepinize en iyi dileklerimle


İletişim:

Ali: +86 15805496117

Mark: +86 18769900191

Lucinda: +86 15805493072

Email: minghungmachinery@gmail.comShandong MINGHUNG Wood Machinery Co.,Ltd is one famous manufacturer of plywood machine in China, located in Linyi city. 

Home

CONTACT US

 +86-18769900191 /  +86-15589105786 
 +86-18769900191 / +86-15589105786
 
minghungmachinery@gmail.com
  Fangcheng Town,Lanshan District,Linyi City,Shandong Province,China
Copyright © 2010 SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO.,LTD