minghungmachinery@gmail.com   ▏ +86-18769900191 / +86-15589105786
SHANDONG MINGHUNG AHŞAP kontrplak MAKİNA FABRİKASI
You are here: Home » News » Minghung Factory News » SHANDONG MINGHUNG AHŞAP kontrplak MAKİNA FABRİKASI

SHANDONG MINGHUNG AHŞAP kontrplak MAKİNA FABRİKASI

Views: 0     Author: SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO.,LTD     Publish Time: 2022-01-08      Origin: MINGHUNG PLYWOOD MACHINE

Shandong minghung ahşap makine fabrikası

Müşterilerimiz için yüksek kaliteli ve uygun makineler kaplama makinesi, kontrplak makinesi, kaplama yapıştırma makinesi. genel kalite için önemlidir ve ayrıntılar başarıyı veya başarısızlığı belirler. Bunu açıkça biliyoruz, bu nedenle kontrplak makinemizin, kontrplak sıcak pres makinemizin, kontrplak soğuk pres makinemizin performansını sürekli olarak iyileştiriyor ve optimize ediyoruz,


Sürekli ve sürekli bir genişleme yoluyla kaliteli kaplama makinesi ve kontrplak makinesinin Çin profesyonel üreticisiyiz, fabrikamız şimdi Çin'de kontrplak makinesi tedarik ederek liderlik konumuna ulaştı, Şimdiye kadar her yerinden 1.000'den fazla müşteriye hizmet verdik. dünya: Afrika'dan Rusya'ya ve Asya'dan Amerika'ya.plywood üretim hattı kontrplak makinesi


China plywood machine

Ağaç işleme makinelerimiz şunları içerir: ahşap kabuk soyucu, kaplama soyma makinesi, kaplama presli kurutucu ve rulo kurutuculu kaplama kurutma makinesi, tutkal yayıcı, çekirdek besteci, kontrplak kaplama döşeme hattı, hidrolik soğuk pres makinesi, hidrolik sıcak pres makinesi, melamin sıcak pres, kontrplak kenar kesme testeresi / dd testere, zımpara makinesi, kaldırma tezgahı, bıçaklı taşlama makinesi.


Ahşap işleme makinesinin tüm hattını üretiyoruz, özel tasarım ekibimiz var, mühendisimiz makinemizi sürekli olarak geliştiriyor, şimdiye kadar makinemiz gelişmiş ve olgun teknolojiye sahip; ve profesyonel satış ekibimiz ve satış sonrası ekibimiz var, size başkalarına daha iyi hizmet sunmaya çalışın.


Bu makale, kontrplak veya ahşap kaplama üretimine başlamak istiyorsanız, size çok yardımcı olacak her bir kontrplak makinesinin detaylarını anlatacaktır. 1. Kaplama soyma makinesi


Ayrıca ahşap kaplama dilimleme makinesi, kaplama soyma torna tezgahı, kaplama kesme makinesi, milsiz kaplama soyma makinesi, ahşap kaplama yapma makinesi, kontrplak için kaplama soyma makinesi, çekirdek kaplama soyma torna makinesi, kaplama kontrplak yapma makinesi, ahşap kaplama torna, ahşap soyma makinesi olarak da adlandırılabilir. kontrplak, kaplama soyucu, kaplama kontrplak üretim hattı yapmak için.


Ahşap kaplama soyma makinesinin işlevi nedir? Aslında karmaşık değil, kaplama makinesi: ahşabı motorların tahriki altında ince katmanlar veya ahşap kaplama yığınları halinde işleyin. Verileri cnc ekrana göre ayarlayın, 0,5-4,0 mm kalınlığında, istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ve kaplama genişliği de ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilir.


1. kaplama soyma makinesi mili daha az kaplama soyma torna tezgahı

Kaplama soyma torna tezgahı genel olarak 4feet/5feet ve 8feet/9feet'e sahiptir, Maksimum çap 550mm, 600mm olabilir, maksimum hız 60m/dk, 80m/dk, 120m/dk olabilir ve özel boyutunuz varsa lütfen endişelenmeyin ,  ihtiyaçlarınıza göre kaplama makinesi üreteceğiz.

agac soyma makinesi

4feet veneer peeling machine

8feet peeling machine

8feet veneer peeling machine

veneer production line

veneer production line


2. Kaplama kurutucu

Ayrıca kaplama kurutma makinesi, kaplama kurutma makinesi, ahşap kaplama kurutma makinesi, ahşap kaplama kurutma makinesi, yüz kaplama kurutma makinesi, kaplama rulo kurutma makinesi, kaplama rulo kurutma makinesi, rulo kaplama kurutma makinesi, kontrplak çekirdek kaplama rulo kurutma makinesi, kontrplak çekirdek kaplama rulo kurutma makinesi, sıcak olarak da adlandırılabilir pres kurutma makinesi, kaplama sıcak pres kurutma makinesi, maça kaplama kurutma makinesi, maça kaplama kurutma makinesi, kaplama pres kurutma makinesi.


Temel olarak işlevi şudur: kontrplak yapmak için ahşap kaplamanın bol nemini/nemini çıkarın, genel olarak ahşap kaplama nemi büyüktür, farklı ahşap farklıdır, bazıları %50 nem, bazıları %30-40 nem olabilir, çok ıslak kontrplak yapmak için, bu nedenle, insanlar genellikle ahşap kaplamayı kurutmak için kaplama kurutucusu kullanır, nemini azaltır. Kuruduktan sonra, son nem yaklaşık ±%10 olacaktır ve bu, kontrplak yapmak için uygundur.

Roll veneer dryer

Roll Dryer

Veneer Roll Dryer

Veneer Roll Dryer

Mesh dryer

Veneer Mesh Dryer

Kaplama kurutma makinesinin üç türü vardır, kaplama presli kurutucu, kaplama silindirli kurutucu, yüz kaplamalı örgülü kurutucu, kurutma etkileri iyidir, ancak kendi karakterleri ve avantajları vardır. Örneğin, kaplama presli kurutma makinesi fiyatı uygundur ve birkaç odayı kapsar, kaplama rulolu kurutma makinesi ve yüz kaplama örgülü kurutucu, üretim kapasitenize göre farklı uzunluk ve katlar olabilir. Bu nedenle, genellikle kendi koşullarınıza göre en uygun kaplama kurutma makinesini sunuyoruz.


3. Tutkal makinesi / tutkal yayıcı

glue machine

Glue Machine

tutkal makinesi

Glue Spreader

double sides Glue spreader

Glue Coating Machine

Tutkal yayma makinesinin işlevi şudur: ahşap kaplama üzerine yapıştırıcı kaplamak, ardından kontrplak yapmak. Tutkal yayma makinesi 4 fit ve 8 fit'e sahiptir, tek taraflı ve çift taraflıdır, genellikle doğrudan çift taraflı tutkal yayıcı satın almanızı tavsiye ederiz, bu iş verimliliğini artırmanıza yardımcı olur ve çalışması çalışanlarınız için çok kolaydır.


4. Kontrplak soğuk pres makinesi

plywood cold press

Plywood Cold Press

cold press machine

Cold Press

500ton cold press

Cold Press Machine

kontrplak soğuk pres makinesi, soğuk pres makinesi, kontrplak hidrolik soğuk pres makinesi, hidrolik soğuk pres makinesi, otomatik soğuk pres makinesi, ahşap soğuk pres makinesi, laminat makinesi soğuk pres, hidrolik soğuk pres, soğuk hidrolik pres, soğuk pres makineleri ahşap işleme, soğuk pres kontrplak, laminat pres makinesi soğuk pres, kontrplak için soğuk pres, soğuk pres ahşap işleme.

Soğuk pres, yukarı-soğuk pres hangi silindir pres yukarıdan aşağıya ve aşağı-soğuk pres hangi silindir pres aşağıdan yukarıya sahiptir, basınç 500t popülerdir, ayrıca koşullarınıza göre üretebilir.

Soğuk presin yapısı çok basittir, esas olarak pres makinesi çerçevesi, silindir, hidrolik istasyondan oluşur, maksimum açıklığı 1800 mm'dir.

Soğuk pres makinesinin çalışması da çok kolaydır, kontrplak soğuk pres içine konur, başlat düğmesine basıldığında, soğuk pres otomatik olarak kapanır ve kontrplak preslenir.


5. Kontrplak sıcak pres makinesi

Kontrplak sıcak pres

Plywood Hot Press

sıcak pres

Hot Press

hot press machine

Hot Press Machine

Kontrplak sıcak presin işlevi şudur: Kontrplak bir bütün haline getirmek için basın. Sıcak presin yapısı pres makinesi çerçevesinden oluşur, çok kalın ve iyi uluslararası standart çelik kullanır; büyük torna tezgahı, yüksek sertlik ve pürüzsüz yüzey ile işlenen sıcak plakalar, kontrplağa iyi kalitede basıldığından emin olun; pas önleyici silindirlerle, sıcak pres makinemizin güçlü ve kaliteli olduğundan emin olun.

Sıcak pres makinesi farklı basınç ve zemin/gün ışığı olabilir, örneğin, basınç 400t, 500t, 600t, 800t, 1000t, 1200t, 1500t, 2000t olabilir, genellikle ortak kontrplak presleme, 500t veya 600t sıcak pres iyi ve yeterlidir, Kontrplak üzerine melamin veya yüz kaplaması lamine etmeniz gerekiyorsa, 800t basınç daha iyi bir seçimdir, pres istiyorsanız melamininizin dokusu ve kabartması vardır, o zaman basıncın daha büyük olması gerekir. Katmanlar 8 katman 10 katman 12 katman 15 katman 20 katman 25 katman olabilir.


#veneerhotpress #hotpressmachine, #heatpressmachine, pres makinesi, #hydraulihotpress, #hydraulihotpressmachine, sıcak plaka hidrolik pres, hidrolik sıcak pres fiyatı, sıcak hidrolik pres makinesi, sıcak hidrolik pres, kompozitler için hidrolik sıcak pres makinesi, hidrolik sıcak pres makinesi kontrplak, hidrolik laminasyon sıcak pres, kaplama için hidrolik sıcak pres, kontrplak için sıcak pres makinesi, kontrplak sıcak pres makinesi, kontrplak satış sıcak pres makinesi, sıcak pres kontrplak makinesi, hidrolik sıcak pres makinesi kontrplak, kontrplak üretim hattı yapma makinesi, sıcak pres için termal yağ ısıtma makine, laminat sıcak pres makinesi, melamin laminasyon sıcak pres makinesi, hidrolik pres, hidrolik pres makinesi fiyatı

Tüm kontrplak makinesi tek tip değil, size kendi ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre en uygun makineyi sunacağız, bu sizin için daha iyi olacak ve her müşterimize kaliteli kontrplak makinesi sunmakta ısrar ediyoruz, işlerinin daha iyi olmasına yardımcı oluyoruz ve çok değer yaratır.


Şirketimizin avantajları ve farkı diğer tedarikçilerle karşılaştırıldığında:


1. Satış Sorumlusu

Satış elemanımız, müşteri bilgisinden, sipariş takibinden son ürüne kadar tüm bu sürece katılır. Ve atölyede farklı görevlerde çalıştılar, makinenin her üretim adımına aşina ve ustalaştılar, size en uygun makineyi sunduğundan emin olun.


2. Evlilik

Deneyimli satın alma yöneticimiz, farklı tedarikçileri karşılaştırdıktan sonra iyi makine malzemesini ve yedek parçalarını seçer,


Hayır 3. Mühendis

Mühendis hizmetimiz yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize on yıldan fazla bir süredir, müşterilerden fabrika kurmaya, tesis yerleşimine, makine bakımına vb. En önemli şey şudur: Ciddi ve sorumluluk sahibi tavırları, makinemizi iyileştirmenin ve optimize etmenin ana kaynağıdır.


4. İşleme Torna Tezgahı

İşleme torna tezgahımız makinenin doğru olduğundan emin olun, cnc torna tezgahı, hassas kesici, kaynak makinesi, PLC test sistemi, Makine test sistemi ve diğer makineler için 3000000 $ yatırım yaptık, İşçilerin iş yoğunluğunu azaltır, makine parçalarının doğruluğunu artırır. bu, diğer tedarikçilerle rekabet edebilmemiz için en büyük silahtır.


Hayır 5. Çoklu muayene prosedürleri

Tüm üretim aşaması, makine üretiminin iyi olduğundan emin olmak için 5 kattan fazla algılamadan geçecektir. Ve üretimi bitirdikten sonra, mühendisimiz iyi koşullarda olduğundan emin olmak için makineyi test edecektir.


6. Fabrika Yönetimi

Firmamız ve atölyemiz 5S (Seiri ve Seiton, Temizleme ve Kaldırma, Kazanma) kullanıyor, 5S uygulaması bizi dünyanın en büyük 500 şirketine ayak uyduran uluslararası bir şirket haline getiriyor.


7. Garanti

Müşterilerimize iki yıl garanti veriyoruz, çünkü makine kalitemize %100 güveniyoruz. Bir kerelik işbirliği, ömür boyu arkadaşlar.


Her müşterimizin fabrikasını sergi salonumuz yapmak için hiçbir çaba sarf etmiyoruz, mükemmel proje yapıyoruz.


Hayır 8. Şirket Değerimiz

Sürekli müşteriler için çok daha fazla değer yaratın.

Ekibimizin hayalleri var ve herkes samimi ve erdemli, bu yüzden istediğimiz her müşterimizi memnun etmek, elimizden gelenin en iyisini yapmak, onlara iyi kontrplak makinesi sunmak, işlerinin daha iyi ve daha iyi olmasına yardımcı olmak.


Herhangi bir kontrplak makinesi talebiniz varsa, lütfen bize bildirin, koşullarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun kontrplak makinesini sunalım. Makinemizin birçok fayda yaratmanıza yardımcı olacağına inanıyoruz.


Contacts us:

Whatsapp: Ali +8615589105786

Mark +8618769900191

Lucinda +8615805493072

Jackson +8618669608665

Email: garysinghco@gmail.com

          minghungmachinery@gmail.com

          linyiminghungmachinery@gmail.com


agac soyma makinesi

kontrplak sıcak pres

Kaplama rulo kurutucu

Shandong MINGHUNG Wood Machinery Co.,Ltd is one famous manufacturer of plywood machine in China, located in Linyi city. 

Home

CONTACT US

 +86-18769900191 /  +86-15589105786 
 +86-18769900191 / +86-15589105786
 
minghungmachinery@gmail.com
  Fangcheng Town,Lanshan District,Linyi City,Shandong Province,China
Copyright © 2010 SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO.,LTD