minghungmachinery@gmail.com   ▏ +86-18769900191 / +86-15589105786
Kontrplak Sıcak Pres Makinası
You are here: Home » News » Plywood Making Process » Kontrplak Sıcak Pres Makinası

Kontrplak Sıcak Pres Makinası

Views: 4     Author: SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO.,LTD     Publish Time: 2021-07-24      Origin: www.plywoodmachineline.com

Kontrplak Sıcak Pres Makinası

Merhaba, Ben Lucinda Cin'den.

Fabrikamız kontrplak makinesi ve ağaç soyma makinesi üretmektedir.

bugün sizin için kontrplak sıcak pres makinesini tanıtacağım.

glue mixer hot press cold press glue spreader_副本hot press cold press glue spreader glue mixer_副本


bildiğimiz gibi, sıcak pres makinesi kontrplak levha üretimi için gerekli makinedir.

Kaplama sandviçleri, tutkal sertleşene kadar sıcak preste ısı ve basınca maruz bırakılır. Sıcak pres makinesi, çoğu sentetik reçine yapıştırıcısını sertleştirir. Sıcak pres makinesinde mutlaka yükleme yapmak, prese yakın olmak ve mümkün olan en kısa sürede tam basınç uygulamak gereklidir. Sıcak preslemenin amacı, ortadaki tutkal hattının gerekli sertleştirme sıcaklıklarına ulaşması ve bağ işlenecek kadar güçlü olana kadar bu sıcaklıkta kalmasıdır.


Sıcak presleme sırasında kontrplağın çekirdek tabakasının ısınma hızı, kontrplağın nihai kalitesi için büyük önem taşır ve sıcak presleme sıcaklığı (Thp), basınç (Php), sıcak presleme gibi birçok faktörden etkilenir. zaman (Thp), kaplama katmanları ve nem içeriği


Kontrplak sıcak pres makinesi, kontrplak üretmek için gerekli bir makinedir, gerçek koşullara göre 10 katman, 12 katman, 15 katman, 20 katman..., 500t, 600t, 800t, 1000t, 1200t... gibi farklı katmanlara ve basınca sahiptir. gerektirir, uygun sıcak pres makinesi sunar.

Ortak tip kontrplağa basarsanız, 500t 15 kat sıcak pres iyi bir seçimdir. Kontrplak üzerine melamin veya yüz kaplaması lamine etmek istiyorsanız, sıcak pres büyük basınç gerektirir, genellikle 10 kat 800t sıcak pres iyi çalışır.

Sıcak pres makinesi kazanınıza bağlanacaktır, buhar kazanı veya yağ kazanı seçebilirsiniz, hepsi sorun değil. Bir çevrim süresi sabit değildir, kontrplak kalınlığınızla ilgilidir, kalınlık ince ise presleme süresi kısa, kalınlık kalın ise presleme süresi daha uzun olacaktır; ve kullandığınız yapıştırıcı. Bazı müşterilerimiz 10-20 dakika, bazıları yarım saat, bazıları daha fazla baskı yapıyor.

plywood press machine

hydraulic station

cylinder

hot plates


kontrplak sıcak pres makinesi, kendi ihtiyaç ve taleplerinize göre farklı basınç ve zeminler olabilir.

genellikle 500ton ve 15 kat iyidir ve yeterlidir.

sıcak pres makinesi, makine çerçevesi, hidrolik istasyon, sıcak merdaneler, silindirden oluşur


Profesyonel tasarımcılar, deneyimli işçiler ve iyi satış ekibi ve satış sonrası ekibi ile sürekli iyileştirme ve geliştirme yoluyla uzun yıllar kontrplak makinesi ve kaplama makinesi üretiyoruz, size yardımcı olmak için size en uygun ve iyi kontrplak makinesini sunabiliriz. İşiniz daha iyi gidiyor, çok fayda sağlamanıza yardımcı oluyor.

Makinemiz ağırlıklı olarak şunları içerir: ahşap kütük soyma makinesi, kaplama soyma makinesi, kaplama istifleyici, kaplama kurutma makinesi, kontrplak kaplama kaldırım hattı/düzenleme makinesi, çekirdek besteci, tutkal yayma makinesi, kontrplak soğuk pres makinesi, kontrplak sıcak pres makinesi, kontrplak kenar kesme makinesi /kontrplak kesme testeresi, kontrplak kalınlığını kalibre etmek için kontrplak zımpara makinesi.

Fabrika prensibimiz şudur: daha fazla müşterinin en pahalı olanı değil, iyi ve uygun kontrplak yapma makinesi almasına yardımcı olun.

Bizi seçtiğinizde, samimi ve ısrarcı bir fabrika olduğumuza şaşıracaksınız. İşinizin iyi gitmesine yardımcı olmaya çalışan iyi ortaklarınız olacağız.

Bizi seçtiğiniz an, ömür boyu ortağınız ve hizmetiniz olduk, garantiden sonra bile, hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok, çünkü çözemeyeceğiniz sorunlarla karşılaştığınızda, bize bildirin, çözmenize yardımcı olmaya çalışacağız. en kısa sürede.


Üretimi bitirdikten sonra, mühendisimiz makinenin iyi durumda olduğundan emin olana kadar makineyi test edecektir.

Makine fabrikanıza ulaştığında, mühendisimiz kuruluma gidecek ve çalışanlarınıza nasıl çalıştırılacağını ve bakımını yapacaklarını öğretecektir.

Ve gelecekte, makine ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, çözmenize yardımcı olmaya da çalışıyoruz.


#plywoodhotpress #hotpressmachine #hotpress #kontrplaksıcakpres


Contacts:

Ali: +86 15805496117

Mark: +86 18769900191

Lucinda: +86 15805493072

Email: minghungmachinery@gmail.com


Shandong MINGHUNG Wood Machinery Co.,Ltd is one famous manufacturer of plywood machine in China, located in Linyi city. 

Home

CONTACT US

 +86-18769900191 /  +86-15589105786 
 +86-18769900191 / +86-15589105786
 
minghungmachinery@gmail.com
  Fangcheng Town,Lanshan District,Linyi City,Shandong Province,China
Copyright © 2010 SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO.,LTD