minghungmachinery@gmail.com   ▏ +86-18769900191 / +86-15589105786
Як виробляти дерев'яний шпон? - Машина для лущення колод
You are here: Home » News » Як виробляти дерев'яний шпон? - Машина для лущення колод

Як виробляти дерев'яний шпон? - Машина для лущення колод

Views: 0     Author: SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO.,LTD     Publish Time: 2022-02-26      Origin: MINGHUNG PLYWOOD MACHINE

Привіт, шановні друзі, я Люсінда, ми SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO., LTD в Китаї, які виробляють повні комплекти фанерних машин і машин для лущення дерева.


Основна машина включає в себе: лінію виробництва шпону (окорочувач деревини, машину для лущення шпону, конвеєр колод та вакуумний укладач шпону), машину для сушіння шпону (сушарку для шпону, сушарку для рулонів та сітку), клейову машину, холодний прес для фанери, гарячий прес верстат, верстат для різання фанери.


Сьогодні я представляю для вас нашу лінію з виробництва шпону, таким чином ви дізнаєтеся, яка машина потрібна для виробництва шпону. Як відомо, дерев’яний шпон/дерев’яний бакс є матеріалом для виготовлення фанерних плит, таких як будівельна фанера, пакувальна фанера, меблева фанера та дерев’яні меблі, наприклад, дерев’яні стільці.

машина для лущення шпону

Лінія виробництва шпону включає в себе: 1. окорочувач колод 2. верстат для лущення деревини 3. конвеєр колод 4. вакуумний укладач шпону.

і його функції для виробництва деревного шпону шляхом обробки деревини.


  1.  Машина для окорки колод / Машина для окорки деревини

WOOD DEBARKER

log debarker

Його функція для видалення деревної кори та надання деревної форми круглої. тому можемо запропонувати деревину для лущення шпону.


Експлуатація окорочувача дуже проста, просто керуйте рукою хвостовика назад і вперед, машина для окорки обертатиме деревину та подрібнює деревну кору.


Переваги нашої окорочної машини:

1. Структура зріла після постійного вдосконалення.

2. Легко працювати для ваших працівників.

3. Потужності двигуна достатньо для обробки деревини.

4. Електрична коробка модернізована та краща, містить внутрішні електричні частини.


2. Машина для лущення шпону / Машина для лущення колод

veneer peeling machine

8feet veneer peeler

Функція машини для лущення шпону для виробництва шматків деревного шпону шляхом обробки деревини.


Машина для лущення деревини дуже важлива для якості шпону, особливо якщо ваша колода листяна, як бук, береза та інші, вона вимагає, щоб лущильна машина була достатньо міцною та потужною.


Переваги нашої машини для лущення колод:

1. Важка вага та використання товстих матеріалів, тому лущильна машина дуже стабільна під час роботи.

2. Відповідна і велика потужність, а також розумна структура, переконайтеся, що машина може обробляти листяну деревину.

3. Хороші аксесуари гарантують, що наша машина для пілінгу має тривалий термін служби, і вам не потрібно витрачати час на ремонт.

4. Оновлений і дуже хороший електричний блок із внутрішніми хорошими електричними деталями,


Ми обіцяємо, що наша машина для лущення може допомогти вам виготовити дуже точний дерев'яний шпон з гладкою поверхнею, що буде дуже корисно для вашого бізнесу, незалежно від того, що ви продаєте дерев'яний шпон, або ви будете робити фанеру або меблі самостійно.3. Конвеєр колод

log conveyor

Функція конвеєра колоди для транспортування колоди в машину, одна лінія для лущення шпону включає в себе два конвеєри колод, один для підключення окорочувача, інший для підключення машини для лущення шпону.4. Вакуумний укладач шпону

vacuum veneer stacker

Функція вакуумного укладача шпону для автоматичного сортування деревного шпону після очищення за допомогою машини для лущення колод.


Цей укладчик з'єднується з машиною для лущення шпону, може заощадити дві витрати праці, а його робоча ефективність висока.


вище машини є лінія виробництва шпону, і за допомогою цієї лінії лущення ви можете виробляти фанеру з журналу. і вся ця лінія пілінгу, достатньо лише двох працівників,


Це може допомогти вам виробляти дерев'яний шпон дуже хорошої якості та створити велику цінність.


Лінія з виробництва шпону має два стандартні розміри, одна - це лінія з виробництва шпону 4 фути, вона може обробляти максимальну довжину колод 1400 мм, інша - лінія виробництва шпону 8 футів, вона може обробляти максимальну довжину колоди 2600 мм.


Якщо у вас є спеціальний розмір деревного шпону, ми можемо запропонувати відповідну машину для виготовлення шпону відповідно до ваших власних умов.


Наша фабрика багато років виробляє верстат для шпону та фанери, і ми постійно вдосконалюємо характер і функції нашої машини, тому з кожним роком наша машина буде вдосконалюватися. і ми приділяємо більше уваги репутації нашого бренду, тому ми повинні переконатися, що якість нашої машини є хорошою та міцною, щоб вона могла допомогти нашим клієнтам у бізнесі та отримати хороші відгуки, і в той же час також допомогти собі.


Ласкаво просимо, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації про машину для виробництва шпону. ми впевнені, що ви будете щасливі та задоволені з нами.Contacts:

Whatsapp: Ali +8615589105786

Mark +8618769900191

Lucinda +8615805493072

Jackson +8618669608665

Email: garysinghco@gmail.com

minghungmachinery@gmail.com

linyiminghungmachinery@gmail.comwood peeling machine

log peeling machineShandong MINGHUNG Wood Machinery Co.,Ltd is one famous manufacturer of plywood machine in China, located in Linyi city. 

Home

CONTACT US

 +86-18769900191 /  +86-15589105786 
 +86-18769900191 / +86-15589105786
 
minghungmachinery@gmail.com
  Fangcheng Town,Lanshan District,Linyi City,Shandong Province,China
Copyright © 2010 SHANDONG MINGHUNG WOOD MACHINERY CO.,LTD